Новини УФСІ


 • 10/08/2017
  Павлоградський дитсадок №8 «Барвінок» стає більш енергоефективним

  Читати далі...


 • 09/08/2017
  Завдяки грантовим коштам уряду ФРН ще у двох київських дитсадках стане на 10 груп більше

  Читати далі...

Тендери


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Львові, ремонт соціального гуртожитку

  Читати далі...


 • Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у Києві, ремонт дитсадка №742

  Читати далі...

Раннє втручання. Моделі соціальних послуг та документація. Колектив авторів: Д.Р. Ахмеджанова, В.С. Довбня, Л.П. Дума, Т.Г. Деркач, Н.О. Зимак-Закутня, Г. В. Кукуруза, Г.М. Кравцова, С. Ф. Лапченко та інші. Упорядник матеріалів - Сідєльнік Л. Л.

1У збірці наведені описи моделей та стандарти інноваційних соціальних послуг для дітей з особливими потребами. Моделі та стандарти були розроблені та впроваджуються в соціальних агенціях Харківської та Хмельницької областей. Документи, що подані в цьому виданні, - результат спільної роботи вчених та практиків, менеджерів агенцій та батьків, які виховують дітей з особливими потребами.

Детальніше...
 
Як організувати інноваційні соціальні послуги для дітей з особливими потребами. Моделі та документи. Рання інтеграція та інклюзивне навчання / [Авт. кол.: О.О. Савченко, Г.В. Кукурудза, Ю.М. Швалб та ін.; упоряд. Л.Л. Сідєльнік]. – К., ЛДЛ. – 2007. – 256

2У даній збірці представлені дизайни та стандарти інноваційних соціальних послуг для дітей з особливими потребами. Описи моделей та стандарти були розроблені та впроваджуються в соціальних агенціях Харківської та Хмельницької областей. Документи, що представлені в цьому виданні, - результат спільної роботи вчених та практиків, менеджерів агенцій та батьків, які виховують дітей з особливими потребами.

Детальніше...
 
Оцінювання потреб клієнтів соціальних служб: методичні рекомендації для закладів та установ, що працюють з вразливими групами населення [Авт. кол.: Бондаренко Н.Б., Буднік О.В., Дума Л.П. та ін.: За ред. Сідєльнік Л.Л.]. – К.: ТОВ „ЛДЛ”, 2007. – с. 208.

3Книга містить теоретичні та прикладні аспекти здійснення процесу первинного оцінювання потреб і можливостей майбутніх клієнтів соціальних установ, описує його призначення, методи та інструментарій. Матеріали висвітлюють зарубіжний і вітчизняний досвід, відображають розробки (діяльність) українських професіоналів у цій сфері. Також подані матеріали тренінгу з підготовки управлінців державних органів виконавчої влади до здійснення оцінювання потреб клієнтів.

Детальніше...
 
Стандарти соціальних послуг. Збірка проектів документів/ Під ред. Сідєльнік Л. Л. – К.: Український фонд соціальних інвестицій, 2007 – 175 с.

4У збірці подано проекти нових стандартів соціальних послуг, які були розроблені експертними групами, створеними за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій.

Для спеціалістів органів влади, наукових установ, фахівців державних та недержавних агенцій та закладів, що надають соціальні послуги. Проекти стандартів розроблені за інноваційною методикою за участі надавачів та отримувачів соціальних послуг, базуються на сучасному уявленні про якість послуг, орієнтовані на результат і якомога повне виконання побажань отримувачів.

Детальніше...
 
Інноваційні моделі соціальних послуг. Проекти Українського фонду соціальних інвестицій. Том 2 / За редакцією Н. М. Шкуратової. – К: - 2007. – 159 с.

5

Мета цієї збірки – ознайомити читача із інноваційними проектами соціальних послуг для вразливих груп населення, які були розроблені та впроваджуються в різних соціальних агенціях Хмельницької та Харківської областей за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2