Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400232-KFW
16/08/2018
Оголошується відбір компанії на проведення ремонтних робіт у м. Токмак, ремонт школи

1. Уряд України отримав грант від уряду Федеративної Республіки Німеччина, витрата коштів якого контролюється KfW Development Bank, для фінансування проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій, і має намір використати частину цих коштів для здійснення оплати виконаних робіт у межах Договору, для укладання якого було створене це запрошення/оголошення.

2. Агенція по Впровадженню (АпВ) спільно з Українським фондом соціальних інвестицій цим запрошенням/оголошенням запрошують підрядників з позитивною репутацією надати тендерні пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту № 14-23-52-006 «Покращення умов надання послуг шкільної освіти для громади м.Токмака. Першочергові заходи по капітальномі ремонту та енергоефективності ЗОШ І-ІІІст. №5, навчання громади. Токмацький район, Запорізька область/KFW»: утеплення покрівлі. Підрядники повинні мати досвід проведення будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами:

УФСІ: м.Харків, вул.Сумська, буд.54, 3 поверх, контактна особа Пашков К.Д., спеціаліст із закупівель, (у робочі дні з 9:00 до 18:00) та

АпВ: Запорізька область, м.Токмак, вул. Центральна, 45, Токмацька міська рада, мала зала засідань - контактна особа голова АпВ Мікша Владислав Станіславович.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за наступною адресою: Запорізька область, м.Токмак, вул. Центральна, 45, Токмацька міська рада, ІІ поверх, мала зала засідань не пізніше ніж 11.00, 14.09.2018після чого вони будуть публічно розкриті в присутності наявних членів АпВ та учасників тендеру. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою УФСІ, зазначеною вище та за телефонами: (050) 475-39-04 (УФСІ) та (068) 860-98-32 (АпВ).

4. Для висвітлення технічних та процедурних питань для потенційних учасників тендеру буде проведено передтендерну конференцію, яка відбудеться о 10.00, 28.08.2018 за адресою: Запорізька область, м.Токмак, вул. Центральна, 45, Токмацька міська рада, ІІ поверх, мала зала засідань.

5. Забезпечення тендерної пропозиції: НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ.

6. Тендерні пропозиції, надані пізніше встановленого в п.3 граничного терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.