Новини УФСІ


 • 04/12/2018
  Use of modern construction technologies and materials has been discussed with representatives of Henkel Bautechnik Ukraine in USIF’s Head Office

  Читати далі...


 • 03/12/2018
  Використання сучасних будівельних технологій та матеріалів обговорювалось у Центральному офісі УФСІ з представниками компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

  Читати далі...

Тендери


 • Запрошення до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № CP-W-1400240-KFW

  Читати далі...


 • Повідомлення про присудження договору № CР-W-1300328-KFW

  Читати далі...

ПРЕС-РЕЛІЗ
31/07/2018
рева3

30 переселенців отримали безкоштовне житло у м. Богодухів

Сьогодні 30 переселенців отримали ключі від соціального житла у м. Богодухів Харківської області. Це уже п’ятий будинок із соціальним житлом для переселенців, який реконструював Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) за грантові кошти Уряду Німеччини, надані через Німецький банк розвитку KfW.

Ключі від відремонтованих і облаштованих меблями квартир переселенцям урочисто вручив міністр соціальної політики України Андрій Рева разом з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною.

За даними Українського фонду соціальних інвестицій, завдяки гранту Уряду Німеччини 97 переселенців вже отримали безкоштовне соціальне житло, а протягом найближчих місяців отримають ще близько 650 внутрішньо переміщених осіб у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

У будівлі гуртожитку УФСІ зробив капітальний ремонт: заміна та утеплення покрівлі, встановлення металопластикових вікон, заміна дверей, утеплення фасаду, ремонт системи опалення, влаштування системи вентиляції та очищення, усі внутрішні оздоблювальні та електромонтажні роботи. Загальний бюджет ремонтно-будівельних робіт становить 5,5 млн грн.

«Ще 10 родин, які переїхали із окупованої території, сьогодні отримали повноцінне, комфортне житло безкоштовно. Люди можуть жити тут стільки, скільки буде потрібно. Жодної орендної плати чи додаткових платежів не буде. Переселенці сплачуватимуть тільки за комунальні послуги, - розповідає Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій. - Загалом до кінця 2018 року ми плануємо здати в експлуатацію ще 9 подібних об’єктів у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях», - додає він.

Паралельно із створенням соціального житла для переселенців в рамках цього ж проекту УФСІ інвестує кошти у школи і дитячі садки. Так, в Богодухівській гімназії № 1 замінено вікна і покрівлю, а восени розпочнеться ремонт спортивної зали.

Наразі Богодухів вже отримав більше 9 млн. грн. інвестицій і отримає ще майже 4 млн. Харківська область в цілому отримає більше 80 млн. грн. безповоротних грантових інвестицій в соціальну інфраструктуру.

До кінця 2018 року в Харківській області буде відкрито ще 4 будинки житла для переселенців у Лозовій, Дергачах, Золочеві та Краснограді. Весною 2019 року буде готовий великий соціальний гуртожиток у м. Ізюм.

Також УФСІ реалізував проект «Гідна праця», в рамках якого внутрішньо переміщені особи та мешканці трьох східних областей мали змогу отримати додаткові навички із пошуку роботи та початку власного бізнесу.

У квітні 2018 року Український фонд соціальних інвестицій, Міністерство соціальної політики та Німецький банк розвитку KFW підписали Угоду, відповідно до якої Німеччина надала ще один грант у розмірі 9 млн євро на створення житла для переселенців. УФСІ планує розпочати активну фазу реалізації цього проекту вже у жовтні.

рева
рева2
рева4
рева1